Kartony na wymiar

Kartony na wymiar

W wielu zastosowaniach klienci potrzebują kartonu o dość nietypowych wymiarach, w specjalnym kolorze czy rodzaju tektury. Także na takie wyzwania jesteśmy przygotowani. Jeśli nie znajdziecie kartonu w naszej ofercie, zapraszamy do złożenia zamówienia niestandardowego. Aby przygotować dla Was ofertę będziemy potrzebowali kilka istotnych informacji. Najważniejsza z nich to wymiary kartonu, które prosimy podać według krawędzi jak na rysunku.

karton na wymiar                                                     

     a x b x h

a - długość    b - szerokość    h - wysokość

                                                                    

Kolejną istotną informacją którą potrzebujemy do wyceny jest rodzaj i gramatura tektury. Jeżeli tego nie wiecie, prosimy o podanie jak najwięcej szczegółów dotyczących zastosowania danego kartonu. Mając taki zestaw podstawowych informacji będziemy mogli przystąpić do wyceny zlecenia. Z naszej strony zapewniamy jak najszybszy termin realizacji zlecenia oraz najwyższą jakość.

 

Opakowania kartonowe z nadrukiem

W czasach gdy Reklama i silna marka to podstawowe narzędzia marketingowe, proponujemy Państwu rozszerzenie rozpoznawalności waszego towaru o nadruk na opakowaniach kartonowych.

Wykonujemy nadruki jednokolorowe metodą fleksograficzną.  Koszt wykonania usługi uzależniony jest od wielkości nadruku co bezpośrednio wiąże się z ceną matrycy polimerowej.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani  wykonaniem nadruku na kartonach prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail , a wtedy nasz pracownik wykona dla Państwa wycenę usługi.

 

Zapraszamy do współpracy !!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl